fbpx
Az idő ugyan kezd hűvösebbre fordulni, de ez ne tartson vissza senkit, hiszen ezen a hétvégén is bőven akad sportesemény, amit érdemes megtekinteni!

Az idő ugyan kezd hűvösebbre fordulni, de ez ne tartson vissza senkit, hiszen ezen a hétvégén is bőven akad sportesemény, amit érdemes megtekinteni!

Szeptember 26., szombat:

 Fallabda
    Országos bajnokság, Százhalombatta 10.00

    Kajak-kenu
    Világkupaverseny, Szeged – középfutamok 9.15, döntők 11.33, középfutamok 14.30, előfutamok 15.25, paraverseny, döntők 9.55, 11.00, 15.45 és 16.50

    Kézilabda
    Női NB I: Váci NKSE-Érd 18.00 MTK Budapest-Szombathelyi KKA 19.15

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 5. forduló: Paksi FC-MTK Budapest 14.45 ZTE FC-Diósgyőri VTK 19.30

    Sportlövészet
    25,50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9-11.), 2. nap 8.00

    Vízilabda
    – E.ON férfi ob I, alapszakasz:
    a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
KSI SE-Szeged 11.30
    a 3. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Eger-BVSC Zugló 12.00
    – BENU férfi Magyar Kupa (Margitsziget):
    elődöntő:
BVSC-Zugló – Szolnoki Dózsa 16.15
FTC-Telekom Waterpolo – A-Híd-VasasPlaket 17.45

szeptember 27., vasárnap:

Duatlon
    Rövidtávú ob, Ajka 14.30

    Fallabda
    Egyéni országos bajnokság, elődöntők, döntők, Százhalombatta 13.00

    Jégkorong
    Erste Liga, alapszakasz: FTC-Telekom – MAC HKB Újbuda 16.30

    Kajak-kenu
    Világkupaverseny, Szeged – középfutamok 9.30, döntők 10.33

    Kézilabda
    – Férfi NB I: Telekom Veszprém – Orosházi FKSE-Linamar 18.00     – Női NB I: DVSC Schaeffler-Siófok KC 15.00 Motherson Mosonmagyaróvári KC – EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 18.00 Alba Fehérvár KC-Kisvárda Master Good SE 18.00

    Labdarúgás
    – OTP Bank Liga, 5. forduló: Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC 15.45 Budapest Honvéd-Újpest FC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 18.00
    – Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló: Gyirmót FC Győr-Vasas FC 14.15 Budaörs-Soroksár SC, Tatabánya 16.00 Szentlőrinc-Nyíregyháza Spartacus FC, Kozármisleny 16.00 Szeged-Csanád Grosics Akadémia – DEAC 17.00 Szolnoki MÁV FC-FC Ajka 17.00 BFC Siófok-Kaposvári Rákóczi FC 17.00 Szombathelyi Haladás-Dorogi FC 17.00 Aqvital FC Csákvár-WKW ETO FC Győr 17.00 Békéscsaba 1912 Előre-Kolorcity Kazincbarcika SC 17.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
Dunaferr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 16.30
Debreceni EAC-Kecskeméti RC 17.00

    Sportlövészet
    25,50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér út 9-11.), 3. nap 8.00

    Tenisz
Országos bajnokság, döntők (Nemzeti Edzés Központ) 11.00

    Vízilabda
    BENU férfi Magyar Kupa (Margitsziget): a 3. helyért 18.45 döntő 20.15

Forrás: MTI.

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: linkedin
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: email

Kapcsolódó cikkek