fbpx

Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 26., csütörtök:
    ————————
    M4 Sport
18.50: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, Dunaújvárosi Acélbikák – FTC-Telekom

    Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MOL-Pick Szeged – Elverum
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-THW Kiel

    Sport 2
14.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Torino-Virtus Entella
17.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sampdoria-Genoa
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, CFR Cluj-AS Roma

    Eurosport 1
15.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

    Eurosport 2
17.35: Alpesisí-világkupa, női párhuzamos műlesiklás, Lech/Zürs

    Digisport 1
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Lille OSC-AC Milan
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Tottenham Hotspur-Ludogorec

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Molde-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Glasgow Rangers-Benfica

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Braga-Leicester City
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Granada-Omonia Nicosia

    Arena 4
18.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Detroit Lions-Houston Texans
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Washington Football Team

    november 27., péntek:
    ———————
    M4 Sport
11.55 és 15.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
14.10: Forma-2, időmérő edzés
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Paks

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Werder Bremen

    Sport 2
22.30: Ökölvívás, profi gála, Nantes

    Eurosport 1
10.50 és 14.50: Északi összetett, világkupa, Ruka
12.20: Sífutás, világkupa, férfi és női klasszikus sprint, Ruka
16.40: Síugrás, Ruka
18.00: Alpesisí-világkupa, férfi párhuzamos műlesiklás, Lech/Zürs

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Rennes

    Digisport 2
17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Poprad

    Spíler1 TV
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Newcastle

    Spíler2 TV
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Levante

    Arena 4
 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Pittsburgh Steelers-Baltimore Ravens
14.00 és 20.00: Darts, Players Championship

Forrás: MTI

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: linkedin
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: email

Kapcsolódó cikkek